Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Valdis Valters nosauc Jaunupu par “p*daru”; Jaunups atbildi parādā nepaliek

Kaislības virmo arī ārpus basketbola laukuma!

Otrdien, 12.septembrī, Latvijas basketbola izlase ar mazu punktu starpību zaudēja Slovēnijas valstsvienībai un emociju pārplūdums valdīja starp sociālo mediju lietotājiem. Lielākoties tauta lepojas ar valstsvienības sasniegumiem, tomēr Valdis Valters, bijušais basketbolists un raidījuma „Hat Trick” vadītājs, pauda savu nostāju attiecībā pret politiķa un basketbola funkcionāru Edgaru Jaunupu.

Jaunups sociālajā vietnē „Twitter” pēc spēles, kad Latvija piekāpās Slovēnijas izlasei ar rezultātu 97:103, atzina, ka lepojas ar izlases sasniegumiem. „Patiess lepnums, bet arī tik sāpīgi un vienīgais, kas pietrūka – mazliet veiksmes,” rakstīja Jaunups.

Savukārt, basketbola eksperts Valters uz šo ziņu reaģēja ļoti asi: „Kamēr tāds pid*** kā tu būsi pie basketbola, veiksmes nekad nebūs”.

Edgars Jaunups atbildi parādā nepalika un sacīja: „Labi, ka Tevis vairs nav. To elli un bedri esam pārvarējuši un tur neatgriezīsimies. Prastums un tukšums ir @basketbols pagātne. Samierinies.”

Abu asajās sarunās iesaistījās arī citi sociālo mediju lietotāji, lielākoties aizstāvot Valda Valtera viedokli.

Kā zināms, Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Latvija piedzīvoja zaudējumu pret Slovēniju 97:103 (23:34, 32:17, 11:25, 31:27). Slovēnija guva septīto panākumu pēc kārtas, savukārt Latvijai šis bija veiksmīgākais Eiropas čempionāts pēc valsts neatkarības atjaunošanas. Latvija “Eurobasket 2017” ierindojās 5.-8. vietā.

Foto: Emils Desjatnikovs/flickr


1,985 skatījumi

Un Tavas domas par šo?