Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Sociālajos tīklos: Aiz neglaimojošā raidījuma par Jēkabpils domi, iespējams, stāv bijušais pilsētas mērs

Kura interesēs ir graut Jēkabpils domes reputāciju?

Lai arī pagājušas jau divas nedēļas kopš TV ekrānos bija skatāms LTV raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” veidotais sižets par veikto Dūmu, Kadiķu un Atmodas ielu pārbūvi Jēkabpils Bebru mikrorajonā, kaislības ap to joprojām ir lielas un sociālajos tīklos tiek spriests, kurš varētu būt pašvaldībai neglaimojošā sižeta pasūtītājs, norādot uz iespējamo bijušā pilsētas mēra iesaisti.

Vairums jēkabpiliešu, liekot roku uz sirds, apgalvo, ka ar objektu Jēkabpils Bebru mikrorajonā viss ir kārtībā, to parāda arī ceļa būvnieku un pašvaldības veiktie kontrolurbumi, kas uzrāda 10 cm asfalta kārtu, pierādot, ka šīs visas runas varētu būt aizsācis kāds nelabvēlis, jo maz ticams, ka sabiedriskie mediji apzināti nodarbotos ar pašrocīgu viltus ziņu sacerēšanu.

Ja ne žurnālisti, tad kurš vainojams pie baumām, kas grauj Jēkabpils pilsētas domes prestižu? Sociālajos tīklos vairums raidījuma skatītāju ir pārliecināti, ka aiz neglaimojošā sižeta varētu stāvēt bijušais Jēkabpils mērs, kurš vēlēšanu rezultātu dēļ no pilsētas domes vadības bija spiests atteikties pērnā gada vasarā.

Par to arī rakstīja portāls “Labdien.lv”, kurš norāda, ka bijušais Jēkabpils pilsētas domes vadītājs Leonīds Salcevičs zaudējumu uztvēris ļoti personiski, jo domi vadījis ilgstoši – divdesmit gadus. Jaunajai pilsētas vadībai Salcevičs veiksmi nav novēlējis, bet tā vietā caur ietekmīgiem politiķiem un uzņēmējiem it kā meklējis dažādus ceļus, lai atgūtu zudušo ietekmi domē. Kā dzirdēts, viņš arī ticies gandrīz ar visiem politiskajiem spēkiem, cenšoties ietekmēt to viedokli un tikai tad, kad tas nav izdevies, veltījis asus vārdus jaunajai domes vadībai. Ne reizi vien Salcevičs norādījis arī uz jaunās Jēkabpils pilsētas domes vadības pieredzes trūkumu.

Ja tā ir taisnība, tad pēc šī LTV raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” izgāšanās, saistībā ar ielu pārbūvi Jēkabpils Bebru mikrorajonā, kļūst skaidrs, ka jau drīz varam sagaidīt jaunus uzbrukumus Jēkabpils pilsētas domei.

Jautājums tikai, no kuras puses šoreiz vēji pūtīs, kurš raidījums vai žurnālists vēl būs ar mieru tieši vai netieši apkalpot vēlēšanās caurkritušo politiķu intereses?


6,257 skatījumi

Un Tavas domas par šo?