Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nemainīga vērtība: Ventspils mēra popularitāte turpina pieaugt

Kā saka kurzemnieki - skatāmies pēc darbiem, nevis vārdiem.

Ventspils mēra Aivara Lemberga popularitāte ar gadiem turpina pieaugt. Lai arī pagājuši jau vairāk nekā divdesmit pieci gadi kopš Lembergs vada Ventspils domi, viņa popularitāte pilsētā un valstī kopumā nav mazinājusies. Kā novērots, iedzīvotāji nav padevušies liberālo mediju histērijai par Lembergu, kurš ne mazums šajā laikā nokļuvis uzmanības un skandālu epicentros. Iespējams tieši uzdrīkstēšanās paust savu viedokli, kaut reizēm tas ir krasi atšķirīgs, ir vienlaikus gan Ventspils mēra pluss, gan mīnuss.

Ventspilniekiem gan Lembergs šķiet harizmātiska personība, kas daudz darījusi pilsētas labā un tik tiešām – Kurzemes ostas pilsēta ir piedzīvojusi īstu uzplaukumu. Sakopta un gaumīgi iekārtota pilsētvide, sakārtota infrastruktūra un attīstīta uzņēmējdarbība – Ventspils ir kļuvusi par tūristu iecienītu galamērķi un par vienu no skaistākajām pilsētām Latvijā.

Kā novēroja portāls “Tautas balss”, neraugoties uz nereti negatīvajiem mediju virsrakstiem, iedzīvotāji ir vienisprātis – Lembergs ir mērs, kādu Ventspils ir pelnījusi un viņa entuziasms un darba spējas iedvesmo pilsētas tālākai izaugsmei.

Aivars Lembergs. Ir viedoklis, ka viņš visu nopircis un ir galvenais ļaunuma avots Latvijā. Bet kurš var pateikt, cik…

Posted by Viedoklis on Monday, May 8, 2017

Aivaru uz Rīgu nedosim!!!

Posted by Es mīlu Ventspili on Thursday, April 27, 2017


2,328 skatījumi

Un Tavas domas par šo?