Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Nekaunība: Pieēdas par 73 eiro un aizlaižas nesamaksājot

Japāņu restorāna „Fudzijama” Rīgā novērošanas kameras fiksējušās divus jauniešus, kas restorānā ieturējušies par paprāvu summiņu un aizbēguši, nemaz nesagaidot čeku.

Kā skaidro restorāna personāls, abi minētie klienti pasūtījušus vairākus dzērienus un ēdienus. Ievērots, ka viņi periodiski devušies ārā, lai uzpīpētu. Pēc karsto ēdienu notiesāšanas abi pasūtījuši saldos ēdienus un, spriežot pēc viesmīļu teiktā, šī pasūtījuma pieņemšana arī bija pēdējais moments, kad abi redzēti pie galdiņa. Kamēr tika gatavoti deserti, viņi kārtējo reizi izgājuši ārā. Šoreiz nevis lai uzpīpētu, bet gan lai vienkārši nozustu.

Kā pastāsta restorāna personāls, abi klienti pasūtījuši ēdienu par 73 eiro. Lai veiktu savu blēdību, abi jaunieši izvēlējušies restorāna pēdējās darba stundas – abi aizmukuši aptuveni 20 minūtes pirms tā slēgšanas.

Restorāna „Fudzijama” pārstāvis teic, ka policijā pagaidām nav vērsušies, taču plāno to darīt. Šobrīd restorāns cer uz sociālo tīklu palīdzību – noskaidrots jau tik daudz, ka šie puiši savu izdarību dēļ jau iepriekš esot nonākuši dārgu restorānu redzeslokā.


2,027 skatījumi

Un Tavas domas par šo?